"Shteti ujk per shtetin, njeriu ujk per njeriun...", Rama: Eshte realisht nje cmenduri

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRlifes for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/
#KlanNews#KlanNewsLajme

Σχόλια

 1. Rabije Biraci

  Rabije BiraciΠριν 3 ημέρες

  Na lexo nai keng tjeter. Po bukur qe te ta besoijme

 2. Spirlint Adrian

  Spirlint AdrianΠριν 3 ημέρες

  Ujku kryeminister i shqiperise

 3. gazi mondi

  gazi mondiΠριν 3 ημέρες

  Shkoni te çani ujku president dhe ujku kryeminister