Ndryshon formula e eliminimit, si do ta zgjedhe Saimiri vajzen fituese

#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan
Ka nsiur mes emocionesh e rrahje zemre nata 15-të e Love Story në TV Klan.
Në nisje të kësaj nate finale, drejtuesja e spektaklit, Alketa Vejsiu u shpreh se Saimiri sonte ka tre mundësi zgjedhjeje.
“Opsionet e kësaj finalje janë: Saimiri zgjedh Merin, Saimiri zgjedh Generdën ose Saimiri nuk zgjedh asnjë nga vajzat!”, theksoi ajo.
Më tej Alketa u shpreh se sonte ceremonia e trëndafilave do të zhvillohet ndryshe teksa vajzat do të jenë në dhoma të veçura dhe do të përballen me eliminimin ose fitoren në skenë, një nga një.
“Rregullat, e këtij formati janë të tilla dhe ceremonia e trëndafilave do të zhvillohet në këtë mënyrë:
Saimiri do të jetë vetëm në skenë dhe do të përballet me vajzat një nga një. Ato do të jenë në dhoma të veçuara, pa televizor, pa telefon dhe nuk do të jenë në dijeni të asaj çfarë do të ndodhë në skenë, në momentin final.
Produksioni do t’i sjellë një nga një dhe atyre do t’u komunikohet nga Saimiri vendimi i tij!
Mbrëmja sot do të ketë mjaft surpriza! Gjithçka do të ndodhë live në këtë skenë, ku asgjë nuk ndodh me plan! Këtu çdo veprim drejtohet nga ndjenjat!”, u shpreh Alketa Vejsiu.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRlifes for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 1. Klevis Preka

  Klevis PrekaΠριν ημέρα

  O Alketa yll bote zoti të bekoft ♥️😍😗😻🤗

 2. Anife Jeshili

  Anife JeshiliΠριν 2 ημέρες

  Nje dite do kthehesh te GEnerda SAimir

 3. eriona toci

  eriona tociΠριν 2 ημέρες

  Pse u mbyll ashtu?Apo dolen e keta cift si Andi dhe Tea ????

 4. Mira Mira

  Mira MiraΠριν 2 ημέρες

  ❤❤❤❤❤❤❤💖💖💖💖💖💖💝💝💝💞💞🌷🌷🌷🌹🌹🌹🌟🌟

 5. Blerina Zeqillari

  Blerina ZeqillariΠριν 2 ημέρες

  Pyete saimirin nese ishte vertet mer I e zgjedhura e tij

 6. Miside Koraqi

  Miside KoraqiΠριν 2 ημέρες

  Alketa naj ke knaq zemren 🥰😘❤

 7. Gjyla Kellici

  Gjyla KelliciΠριν 2 ημέρες

  Bravo Alketa e loze pa portjer car loje ishte sajmo te lumshin topat mor gomar generden e cove ne dhome dhe kur e ftove ne sken i the nuk je ezgjedhura e tia si beri pershtypje kurse me merin to lozesh mire e mire dhe do maresh generden ok na bere per budadhenje more plericke kishe frike se do pedhciste skandali o gomari shqiperise sje bure xhensi ose enxhilli ishte me te mirat ne loje turp te keshe🖤🖤🖤

 8. Diana Telegrafi

  Diana TelegrafiΠριν 2 ημέρες

  🇦🇱🙏❤️E Mrekullueshmjaa ⭐️Ylli e bukuro 🍁Prezantuesja jone e dashur 🌸Me e miraa💥Allketa Vejsiuuu 🔥Ju lumteee 🇦🇱Suksese ⭐️Shkelqen ⭐️

 9. Tani Zefi

  Tani ZefiΠριν 2 ημέρες

  Merreni suksesin ja ke zgjodhi at qe meritonte

 10. Linda Ballhysa

  Linda BallhysaΠριν 2 ημέρες

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 11. Yuli Mandri

  Yuli MandriΠριν 2 ημέρες

  Ca jan kto tituj pa pik lidhje ca vajze fituse gar per kercim po ben

 12. Nexhi Alla

  Nexhi AllaΠριν 2 ημέρες

  Pasi u doli genjeshtra me vidio ne jutjub me ne fund e pranuan qe Sajmo kishte mare pjese ne nje show te ngjashem dhe kishte fituar.Ja ka mor doren Don Sajmo🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑

 13. Diana Telegrafi

  Diana TelegrafiΠριν 2 ημέρες

  🇦🇱🙏❤️Generdaaa ⭐️🌈⭐️Ylle e bukurooo 💥

 14. Qamile Merja

  Qamile MerjaΠριν 2 ημέρες

  Meri 🌟🌟

 15. Tani Zefi

  Tani ZefiΠριν 2 ημέρες

  Metin 🌟🌟

 16. Ana Ana

  Ana AnaΠριν 3 ημέρες

  Lat nam me ket emisjon

 17. Alson Biba

  Alson BibaΠριν 2 ημέρες

  Bere gabim qe zgjodhe Merin turp te kesh shume turp te kesh ti je budall

 18. Adelina Cekrezi

  Adelina CekreziΠριν 3 ημέρες

  Meri rrezaton si gjithmone shum e embel ❤️❤️❤️te uroj te realizohet endrra jote. Cift me Saimirin 👍👍

 19. LEZA Marjani

  LEZA MarjaniΠριν 3 ημέρες

  Meri 🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 20. Edmonda Veshi

  Edmonda VeshiΠριν 3 ημέρες

  Alketa meravigliosa

 21. Dashamira Alia

  Dashamira AliaΠριν 3 ημέρες

  O zot sa e mire eshte Generda,mendoj se do e zgjedhe Saimiri.

 22. Lorena Lifja

  Lorena LifjaΠριν 2 ημέρες

  Generden do zgjedhi ai se eshte e fejuara e tij thjesht kane bere shou

 23. Dajti X

  Dajti XΠριν 2 ημέρες

  Ik mbushu ajo eshte si vampire nate🤮🤮🤮🧟‍♀️🧟‍♀️🧟‍♀️🧟‍♀️🧟‍♀️🧟‍♀️ si zombie

 24. Diana Telegrafi

  Diana TelegrafiΠριν 2 ημέρες

  🇦🇱🍁❤️Bravooo 🌸Me e miraaa e bukuraaa ⭐️Generdaaaa💥🌈💥

 25. Tani Zefi

  Tani ZefiΠριν 2 ημέρες

  Ku e ka t Miren mj ajo eshte si lugat sikur do m humb gjith pasuria po zgjodhi at 🤮🤮🤮