Merri rrefen ndjenjat per Saimirin ne naten finale

#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRlifes for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 1. Mehaz Basha

  Mehaz BashaΠριν 23 ώρες

  O Meri e përdalmja, kush e kishte puthjen më të ëmbël Murati apo Saimiri

 2. Klevis Preka

  Klevis PrekaΠριν ημέρα

  Meri sa e bukur 🤗🤗

 3. selvete Ahmeti

  selvete AhmetiΠριν ημέρα

  Valla meri me vjen keq se as muaji nuk ka per te shkuar me sajmirin se aj esht i lidhur me generden se a e shef se fare generda nuk merzitet qe se zhgjodhi se e din qe aj e don generden po me vjen shum keq qe bon loj me ty

 4. Silvana Deliu

  Silvana DeliuΠριν ημέρα

  Alketa je shun e dukur

 5. Luljeta Ga

  Luljeta GaΠριν 2 ημέρες

  Cfare e ka ate murizin e pd

 6. Lola Kreka

  Lola KrekaΠριν 2 ημέρες

  Meri 🧚‍♂️🧚‍♀️Sajmiri

 7. Vojsava Mecaj

  Vojsava MecajΠριν 2 ημέρες

  Saimir bere qejf dhe leri se ste fuan kot e ke nzirojn ato ste duan ne fund nuk gezojn per spektakel jan mer ate qe te rahu zemra

 8. Ariela Kurti

  Ariela KurtiΠριν 2 ημέρες

  E shkreta ti! Sa e pafajshme je 😜😜😜😜😜

 9. Pashke Dukic

  Pashke DukicΠριν 2 ημέρες

  Nuk mpelqen Meri Generda e meritonte

 10. inoxtag

  inoxtagΠριν 2 ημέρες

  Po ti meri erdhe si modèle ka n'a dole ti moj

 11. Raimonda Bardhi

  Raimonda BardhiΠριν 2 ημέρες

  Nuk ekuptoj ku eka bukurin kjo hund dhembet skandal mos flisni per bukuri po per njeri se vecse ebukur kjo nuk eshte

 12. Mso Dicka

  Mso DickaΠριν 2 ημέρες

  O Meri pse genjen veten zemer , pse lejove qe te lozin me ty. 😥🤦‍♀️

 13. Love Rose

  Love RoseΠριν 2 ημέρες

  Tre dashurite me te komentuara te Saimirit 👉grlifes.info/number/kp61sqrTgd260M8/b-nteo 🌹❤

 14. Llajna Llajna

  Llajna LlajnaΠριν 2 ημέρες

  LLav stori haha Urime Meri ❤️🍀

 15. Sebahate Hajrizaj

  Sebahate HajrizajΠριν 2 ημέρες

  Shumm urime Meri❤😘😘😘😘ishalla fat gjitha tmirat Sajmiri koka kan shum me fat urime te dyve 😘😘😘💞💞💞🌍🌍🌍🌍

 16. Denisa 1992

  Denisa 1992Πριν 2 ημέρες

  Hajet mo nje surat t dyja kishin po hajd ai e di ka jeten e tij i urojme gjithe te mirat😚

 17. Mira Mira

  Mira MiraΠριν 2 ημέρες

  💖💖💖💝💝💝💕💕🌷🌷🌹🌹

 18. Ukaj Shpresa

  Ukaj ShpresaΠριν 2 ημέρες

  Ju uroj lumturin e gjith bites

 19. Elsa Xhebra

  Elsa XhebraΠριν 2 ημέρες

  Edhe endrra ime nje dit u realizua 🤣

 20. ioanna122

  ioanna122Πριν 2 ημέρες

  Nje muaj do zgjas kjo dashuri Pastaj e merr Gernarda

 21. Sebahate Hajrizaj

  Sebahate HajrizajΠριν 2 ημέρες

  Merin se osht shum esjellshme me gjitha tmirat si duhen ni femne

 22. Sebahate Hajrizaj

  Sebahate HajrizajΠριν 2 ημέρες

  O shum shum urime ❤ishalla kifat me Sajmirin lumturij gjitha tmirat ebotes Sjmir ekepas fatin emadh koke kan djal ifatit qe zgjedhe Merin ju uroj me gjith zemer gjitha tmirat💞😘😘😘😘🌍🌍🌍🌍🌍

 23. josi Osmani

  josi OsmaniΠριν 2 ημέρες

  Pa pike emocioni dhe Generda qe i thote-,Sajmirit mirupafshim kur iken 😁

 24. Hane Lleshi

  Hane LleshiΠριν 2 ημέρες

  Bravooo saimir ishalla plakeni bashkkkkkk we lov you 😘😘😘😘💚🥂🥂🥂🥂

 25. Anila Pengu

  Anila PenguΠριν 2 ημέρες

  Lin ato perralla

 26. Anila Pengu

  Anila PenguΠριν 2 ημέρες

  E ka CA gojn te madhe kjo

 27. Joris Jorisi

  Joris JorisiΠριν 2 ημέρες

  Doli fjala ime 🤗🤗🤗Vetem Meriiiiii dhe pik👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 28. Matilda Kalldani

  Matilda KalldaniΠριν 2 ημέρες

  Është veç një show, ngaqë u bë e madhe që sajmiri dhe generda janë bashkë në realitet! Nuk u besoj fare!

 29. Albi Nazaj

  Albi NazajΠριν 2 ημέρες

  Ku e shikoni bukurin e merit ajo e ka fytyren gjith pucrra sikur e ka salduar na cuditet fare

 30. Autumn leaves

  Autumn leavesΠριν 2 ημέρες

  esht show mor idiot ,,nrm qe do ket ven make up.. po ti shifi sjelljen nqs ke tru jo pamjen... se ti je i bukri i dheut per vete..shifu iher ne pasqyr

 31. Katerina Brahimi

  Katerina BrahimiΠριν 2 ημέρες

  Meri saimir qift i bukur

 32. Melsi Bendo

  Melsi BendoΠριν 2 ημέρες

  Meri ja kalofsh sa me mire me sajmirin dhe shpresoj qe ta kaloni jeten bashke♥️♥️♥️

 33. Brudd

  BruddΠριν 2 ημέρες

  Meri dhe Saimiri jane çift i persosur🥰💞👍

 34. V H

  V HΠριν 2 ημέρες

  E dija qe nuk me genjen intuita!!!✨🌹👌🏻👏🏻

 35. ela elisa

  ela elisaΠριν 2 ημέρες

  Me naive se kjo skam pare

 36. Aldo Ukaj

  Aldo UkajΠριν 2 ημέρες

  Meri duhet ta mari sajmiri

 37. Tani Zefi

  Tani ZefiΠριν 2 ημέρες

  Sa e mrekullushme eshte p zot Meri 🌟🌟🌟

 38. Sanie Sulollari

  Sanie SulollariΠριν 2 ημέρες

  SAJMIRI ME MERIN🙏🙏🙏🙏🙏💐🌹👍

 39. F De

  F DeΠριν 2 ημέρες

  Meri, NJe copez ylli, meriton shum e me shum 💖

 40. Arta Prendi

  Arta PrendiΠριν 2 ημέρες

  ❤❤💗💓💕💞💝💖🌹⚘

 41. Sanie Sulollari

  Sanie SulollariΠριν 2 ημέρες

  Meri🌹💐👏meri me sajmiri🙏🙏🙏🙏🌹🌹💐👏

 42. Mboon Risa

  Mboon RisaΠριν 2 ημέρες

  Lum si ne i zgjidhem problemet, gjetem dashnore per Saimirin.

 43. Rajmonda Cela

  Rajmonda CelaΠριν 2 ημέρες

  GENERDA ESHTE PER SAIMIRIN!

 44. Ada 24

  Ada 24Πριν 2 ημέρες

  Meri perderisa i ka fshire te gjithe fotot e Love Story nga instagrami dmth qe Sajmiri nuk e ka zgjedhur sepse programi eshte i regjistruar 😉

 45. Bukuroshe Hoxha

  Bukuroshe HoxhaΠριν 2 ημέρες

  Méri e meritojn Nje vajz e mbrekullushme

 46. Fiat Punto

  Fiat PuntoΠριν 2 ημέρες

  Meri ish yll po saimiri do mari hunde gomaren

 47. Merita Gjoni

  Merita GjoniΠριν 2 ημέρες

  Meri erdhi me gjilpere dhe pe se di pse i mbante ne cante .

 48. bler

  blerΠριν 2 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 49. Anila Rama

  Anila RamaΠριν 2 ημέρες

  Merci uroj fattttt .

 50. Frange Kola

  Frange KolaΠριν 2 ημέρες

  Sa e bukur Alketa

 51. Merita Gjoni

  Merita GjoniΠριν 2 ημέρες

  Sajmiri djal i bukur nuk i meritonte as njeren

 52. Otaku REM

  Otaku REMΠριν 2 ημέρες

  Meri je nje yll

 53. Sano Hysa

  Sano HysaΠριν 2 ημέρες

  Shume rreklama per asgje

 54. Ukaj Shpresa

  Ukaj ShpresaΠριν 2 ημέρες

  Meri je nder mat bukra femra qe njoh ne jeten time

 55. Xrhstos Mpetas

  Xrhstos MpetasΠριν 3 ημέρες

  Të uroj meri të përfundosh më saimirin të kam ndjekur që në fillim

 56. Xrhstos Mpetas

  Xrhstos MpetasΠριν 3 ημέρες

  Meri ke qënë simpatizantja ime që në fillim