Hitparade i absurdit shqiptar - Stop - 22 Shkurt 2021

#Stop #TvKlan | Një format satiro-investigativ nga #SaimirKodra & #GentianZenelaj.
Një 100 vjecar është në listat e publikuara të votuesve për zgjedhjet e 25 prillit 2021. Në një shkollë në Seman të Fierit nxënësit tregojnë, se roja i shkollës nuk i le të luajnë në oborr, pasi aty kullot delet e veta. Godina e Spitalit Psikiatrik të Shkodrës është shndërruar në gërmadhë, që duket sikur sapo ka dalë nga bombardimi. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen dhe komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRlifes for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 1. Vasion Gjini

  Vasion GjiniΠριν ημέρα

  Beni nje gje tna leri

 2. Skenda 1234

  Skenda 1234Πριν 2 ημέρες

  Delet jan shikus

 3. Skenda 1234

  Skenda 1234Πριν 2 ημέρες

  Voton dhe shkon ne varr

 4. Cen Sura

  Cen SuraΠριν 2 ημέρες

  po ndërrojeni këtë titull o moterqira, nuk ka vetëm në Shqipëri absurditete dhe boll na çatë karin me këtë propagandë vetëvrasëse

 5. Dava Halili

  Dava HaliliΠριν 3 ημέρες

  Une ju ju ajap voten. Si ne zvicerr. Me shtate presidenta.

 6. Stelio Kuci

  Stelio KuciΠριν 3 ημέρες

  Nuk e ka par Edvini se do ta rregullonte turp per faqe te zez vetem mashtron jo gjume po pune vetem vjedhje o Edvin mashtrusi