Opinion - Basha, brenda apo jashte parlamentit? (3 Maj 2021)

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan #BatonHaxhiu #ArtanHoxha #ArbiMazniku #MarkMarku #AranitaBrahaj
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
Te ftuar: Baton Haxhiu, Artan Hoxha, Arbi Mazniku, Mark Marku, Aranita Brahaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRlifes for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 1. Fatima Manenti

  Fatima ManentiΠριν 5 ώρες

  po pse mor nje thes mill han ne 4 vite ik mor pis burr presin ftiren tuj njerzi me her e te rames ilirit e berishes 🤣🤣🤣🤣🤣

 2. Sure Kukli

  Sure KukliΠριν 14 ώρες

  Ozot hiqi keto qelbesira qe duan lufte. E moret denimin

 3. Sure Kukli

  Sure KukliΠριν 14 ώρες

  Po ju do e merrni me dhune me lufte kurre nuk do fitoni

 4. Alma Sopi

  Alma SopiΠριν 16 ώρες

  Ah bre ikni se na keni gerdit total. Kush te pyet Ti more Mark. I shkreti Ti, qenke vyshkur total. Ahhh jeni bere me na ardhur keq per ju. Ahhh une edhe qyret me ishin dhimbsur me i leshuar permbi juve. Sa bajat jeni bere. Populli ka peshtyer permbi juve. Uhhh na kush u pjerdhen juve. Edhe fytyrat i keni te qelbura. Analfabeta gjithe jeni. Prap do hubni. E vetmja Dialog qe dini juve me bere eshte me share. Kaq diapazon keni. C’fare do ndodhi more fetyre e qelbur? Do na e hash ? Ju befte mire. 🤮🤮

 5. Vjola Canaj

  Vjola CanajΠριν 16 ώρες

  Feizi 100 her te votohet ata prap humb I njejti Avas I vodhen I vodhen duan te lajne mutin me shure

 6. Liljana Lazaj

  Liljana LazajΠριν 19 ώρες

  Pse ça do thot Luli !qe do njofim zgjedhjet? ?si njef PDja po' injef populli o lul ,pastroni PD te fitoni se jo nuk fitoni kurrëëë

 7. ALPG

  ALPGΠριν ημέρα

  PD’ja e vendos Markun per deputet dhe pastaj habitet kur humbet 🤣 kjo partia ka marr fund me kohe

 8. Jona Topuzi

  Jona TopuziΠριν ημέρα

  Mire Marku nuk vlen por juve qe shiteni per nje thes mielli dhe pastaj te nxjerrin syte per Edi Ramen .Fjala e drejt nuk rendesi nga kush del mjafton qe te jete e drejte. Mos gjykoni formen por permbajtjen.

 9. Kaci vreto

  Kaci vretoΠριν ημέρα

  Marku qenka tap fare

 10. M G

  M GΠριν ημέρα

  Te lumte marku

 11. beciri28

  beciri28Πριν ημέρα

  me mire une kisha marre nji gomar si analist se markun

 12. Bel Fjori

  Bel FjoriΠριν ημέρα

  Po. Sa. Njerz. Te. Vegjel. Jan. Ne. PD. NdajPS.PD.i.kan.ber.popullitshum.keq.i.lan.rrugve.njerzimin.mbylli.uzinat.fabrikat.mekaber.tani.bejn.berr.berr.per.interesat.personale.

 13. Ded Aliaj

  Ded AliajΠριν ημέρα

  Me ket Mark hajvanin ja zbrisni vlerat pd .i pa afte per dialog ,arrogant ,percares te njejtat llafe vazhdimisht ,eshte per te qeshur

 14. Artin Arti

  Artin ArtiΠριν ημέρα

  PSE E THERRISNI KOT KTE MARKUN...KY ESHT PER GJYNOF...PSE E MERNI NE QAF KOT...KTIJ BLETET I KAN IK ME KOHE...KA KOHE QE E KA KOSHEREN BOSH...KY OSHT PER GJYNOF...KUJDES NGA SHISHET E UJIT..MOS I JEPNI SHISHE QELQI...SE KY RRI E RRI PASTAJ TA FUT ME SHISHE KOKES...

 15. Hekuran Ajdini

  Hekuran AjdiniΠριν ημέρα

  O Mark. Partia Demokratike humbi sese: 1.Doli nga parlamenti, humbi besimin ne popull,e tradhetoj. 2.Nuk mori pjese ne zgjedhjet vendore, i dha socialsteve te gjitha komunat. 3. Filloj organizimin e zgjedhjeve shume vone, kur socialistet ,kishin pushtetin lokal, ne n vende te kishte punuar nje vit perpara, se nuk kishte mbeshtetje ne baze. 4.U luftua me dy lista,fituan vota por nuk ishin te vleshme, fitoj Partia socialist. 5. Ne te gjithe vendin,Partia demokratike nuk ka njerz me potenciai, vtem veriu dhe nga Tirana e ne juge nuk ka etj etj .

 16. Gentjan Hoxhaj

  Gentjan HoxhajΠριν ημέρα

  Nëse Marku është pedagog imagjinoni studentët e shkretë si e shtyjnë!!!

 17. B Nd

  B NdΠριν 14 ώρες

  Studentet jane njelloj plako. Na bani marre ky Marku, ky ma past faqen e zeze se budallë i madh asht.

 18. Argjent Idrizi

  Argjent IdriziΠριν ημέρα

  Hahahaha 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 19. Dasho Dervishi

  Dasho DervishiΠριν ημέρα

  Me hir apo pahir qelbesirat duhen larguar

 20. Rejnald Velja

  Rejnald VeljaΠριν ημέρα

  Mark frroku komplet vk.

 21. Lejdjon Pisha

  Lejdjon PishaΠριν ημέρα

  Kape nxirre ate Markun perjashta se na cau kr

 22. Gjovalin Nikolla

  Gjovalin NikollaΠριν ημέρα

  Mirdita te gjitheve. Do ju lutesha sidomos po te kete nje njeri qe njeh ligjet te me sqaroje : ta supozojme qe opozita nuk njeh zgjedhjet, nuk merr pjese ne parlamentin e ri, caktohet nje date e re zgjedhjesh magjoranza nuk pranon te marre pjese ne zgjedhjet e reja, cfar ndodh ne kete rast? ?

 23. nani metoq

  nani metoqΠριν ημέρα

  imagjino markun minister duke pritur ne shqiperi ndonje koleg europian o zooot, Marku per mua eshte shites bamjesh maksimumi

 24. nani metoq

  nani metoqΠριν ημέρα

  @Artin Arti po ctu thuash ketyre aman keta kujtojne se gjith shqiptaret jan nga kukesi dhe presin ti besojne

 25. Artin Arti

  Artin ArtiΠριν ημέρα

  leni bamjet o mik...se i ofendon...po I blejm ne evrope 5 euro kilen.. 😁😁😁

 26. Waveruner Al

  Waveruner AlΠριν ημέρα

  O qeros mos e mer mo ket markun se na cau karin

 27. Giac omino

  Giac ominoΠριν ημέρα

  Marku vk

 28. Rrebeli

  RrebeliΠριν ημέρα

  Lulo je bër më i lodhshëm se Ramadani mos ki frikë nga vetja po jepe atë të shkret dorë.........

 29. Artur Ahmeti

  Artur AhmetiΠριν ημέρα

  Zgjedhjet behen te zgjidhen problemet tona ? Apo per te zgjidhur problemet e pd's ?😕🙄

 30. Adriatik Goxhaj

  Adriatik GoxhajΠριν ημέρα

  Marku shume nivel te ulet per kete emision :)

 31. Pjetri Pjeter

  Pjetri PjeterΠριν ημέρα

  Te largohet njeher e pergjithmon Basha njeriu qe shkaterroj partine me te madhe shqiptare.

 32. Edi Elezi

  Edi EleziΠριν ημέρα

  Rakija ju mungon edhe edi rames thjesht ti hani mender mutin

 33. Ardi Seitllari

  Ardi SeitllariΠριν ημέρα

  Njerzit qe kthyen PD ne shpk mbyllen deren e konkurrencen se lire per kryetarin e partise, moren miljona per shitjen e listave te deputeteve akouzojne qytetarin e thjesht “pse shite voten per 50 mij lek”

 34. Cosmote

  CosmoteΠριν ημέρα

  o mark je be me i kuq se kari im

 35. Miranda Dede

  Miranda DedeΠριν ημέρα

  Ky hajduti me ze femre me shkrin fare.hahaha

 36. aleks tane

  aleks taneΠριν ημέρα

  Perse ju si televizion nuk realizoni nje sondazh me pyetjen me te thjeshte: A deshiron populli shqiptar qe ne emrin e tij te bejne analiza politike keta pseudoanaliste? Rriteni pak nivelin si gazetari.

 37. xhuli Xhuli

  xhuli XhuliΠριν ημέρα

  O mark budallai mos e kujto popullin shqiptar aq budalla sa vetja jote te shitet per nje thes miell injorant dreqi

 38. Miranda Dede

  Miranda DedeΠριν ημέρα

  Mos diskutoni tashme per zgjedhjet ato jane te vjedhura.

 39. Alex Xhaj

  Alex XhajΠριν ημέρα

  Po kush do beje rrevolt mor pyke. Po nuk eshte i marre populli de dali ne rrevolte per poshtersinat tuaja mor plehra. Po cili popull shkon ne rrevolte per Berishen, Bashen, Meten, Moniken. Te shkosh ne rrevolte per hajdute, nuk ka ndodhe e nuk do ndodhe kurren e kurres. Kete e keni te garantuar!!!!

 40. Elion Kollcaku

  Elion KollcakuΠριν ημέρα

  4 demokrat gey

 41. Kein Raca

  Kein RacaΠριν ημέρα

  Votat qe bleu PS shkoi nga 200000 leke per vote deri ne 300000 leke, PRANDAJ FITOI SE KA HEDHUR LEKE TE MADHE DHE GJITHE AI LEKE ESHTE I POPULLIT MAJTE DHE DJADHTE QE PS NA KA VJEDHUR

 42. Fabiola Live

  Fabiola LiveΠριν ημέρα

  Ngushellime. Keni kohe 4 vite ta merrni veten 🤷‍♀️

 43. Tahir Zylfo

  Tahir ZylfoΠριν ημέρα

  O Mark ti nuk vlen asnje grosh siç thote populli. O profesor injorant!

 44. Sejat Brimi

  Sejat BrimiΠριν ημέρα

  O Marku iqesh shume i forte te pi.......i i arushse do ikshe edhe ti

 45. Sejat Brimi

  Sejat BrimiΠριν ημέρα

  O Artan edhe ti ke rriedhu ike pierdhur

 46. Sejat Brimi

  Sejat BrimiΠριν ημέρα

  💩💩💩💩💩💩💩💩🍆💩💩🍆🍆🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤟🏿🤟🏿🤟🏿🤟🏿🤟🏿🖕🖕🖕👹👹👹👹👹👹👹 kto jane per Mark Markun

 47. Sejat Brimi

  Sejat BrimiΠριν ημέρα

  O Mark Marku Ti ase per çoban nuk bene se tremben lopet nga ti dika shume shume Maku merini dhe futini brenda kta mutre se vihine ere

 48. xhuli Xhuli

  xhuli XhuliΠριν ημέρα

  O marku po te jesh ti ne pushtet shteti eshte legjitim o sa qesha po duket duket se ti je me i mencuri i pd 🙈 mezi pret blend tullaci per rremuj e rrumpall se do te mbaj emisionin gjall injorant

 49. Fatmir Bregu

  Fatmir BreguΠριν ημέρα

  Votat u vodhën para se të votohet.Votimi qe komplet formal.Tëgjitha institucionet kishin shitur votat me vëndin për punë dhe me lek plus votat e simpatizantëve.Basha nuk utregià ikujdes'shëm përtë verifikuar manipulimet paraprakisht.Gjithashtu bëri të ditur që votimet nuk i njeh.Llogjikisht,a duhet të hyjë në Parlament(ku fliten fjalë të "mençura"!) .

 50. Fabiola Live

  Fabiola LiveΠριν ημέρα

  Ne kete gjuhe o zoteri flasin ata qe kene humbur, per tu justifikuar para elektoratit per ate qe kane bere dhe qe s'kane bere . Eshte loje e vjetet ,te gjithe e dine qe PD ka humbur edhe kete rradhe . Me kete komportament do vazhdoj te humbi dhe rradhen tjeter dhe tjetren mbas asaj nese nuk merr persiper pergjegjesite dhe te ndryshoj strategji. Viktimizimi nuk i shpeton .

 51. xhuli Xhuli

  xhuli XhuliΠριν ημέρα

  O zoterinj dhe sot qe po e shikoj emisionin e neser te filloi vitimi prap do fitoi ps se nuk i bind luli o njers po shyqyr i hapi pune blend tulles🙄

 52. Kole LAMI

  Kole LAMIΠριν ημέρα

  Betoni edhe opinjoni te neveriqem 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 53. vasil flo

  vasil floΠριν ημέρα

  by

 54. hatixhe pellumbi

  hatixhe pellumbiΠριν ημέρα

  Pushteti eshte kriminel drogemen komuniste turpe

 55. hatixhe pellumbi

  hatixhe pellumbiΠριν ημέρα

  Fejzi eshte kriminel drogemen komuniste hajdut

 56. hatixhe pellumbi

  hatixhe pellumbiΠριν ημέρα

  Po popo komunistet drogemenet viedhin

 57. Arben Gjokola

  Arben GjokolaΠριν ημέρα

  Mark pd se do me njeri ,populli ka nevoje x qetesi ,paqe e mireqenie ,i ka ardhur né maje tè hundes me keta fytyra tè peshtira,shkofshi né djall

 58. Stefan Gieseke

  Stefan GiesekeΠριν ημέρα

  Bledi fejziu ca mere kete markun qe nxite njerzit KY eshte rrugace

 59. Ledjon Ledjon

  Ledjon LedjonΠριν ημέρα

  Po ky Mark mark kari ca lloj kafshe esht moterqiri njeri I peshtir ta peshtysh ne surrat

 60. Artan Resuli

  Artan ResuliΠριν ημέρα

  E dinin qe PD nuk i fitonte dot zgjedhjet dhe tani preteksti i kane VJEDHUR lane nam .

 61. Mimosa Jasini

  Mimosa JasiniΠριν ημέρα

  Po kaq budalla a esht populli per nji thes miell njiher ne 4 viet

 62. Al Hasan

  Al HasanΠριν ημέρα

  O popull mos ua vini veshin ketyre,'jan aleanca per ndryshim'Kan 8vjete pa pushtet,jan ber si macok të zgjebosur.. Kërkojne revolucion,armet i ka bërë gati president Iliri (shpata,sopata,hunje e lopata,,,,,,dhe heshta nga ato që janë perdorur ne luftën romako-ilire,lufta do behet shum e ashpër,kundershtari i tyre nuk esht vetem qeveria Rama,por dhe Amerika,ka mundesi qe ne krah te tyre (pd-lsi) te jete dhe Rusia.

 63. ari forever

  ari foreverΠριν ημέρα

  Fillun prapë këto plehrat,,,, ikni o BUDALLEJ,, ju ka dalë boja

 64. Genti Genti

  Genti GentiΠριν ημέρα

  Baton ke folur sakte me ata 200000votusit gri

 65. lenci bira

  lenci biraΠριν ημέρα

  Ky Mark marku duhet tu largohet paneleve,ne munges te formulimit te nje fjalie te vetme kalon ne perdorimin e forces, ky turperon PD nese eshte nje e tille dhe njekosishte dhe fyrje te ineligjences tone kure e degjojme

 66. Κατερινα Τσεα

  Κατερινα ΤσεαΠριν ημέρα

  Keni 12 vite që i bini fyellit në një vrimë,bjerini se vetë i bini vetë e dëgjoni

 67. Jadiel Emmitt

  Jadiel EmmittΠριν 4 ώρες

  @Alonzo Rey yea, I've been watching on flixzone for months myself :)

 68. Alonzo Rey

  Alonzo ReyΠριν 4 ώρες

  pro tip: watch series at Flixzone. I've been using them for watching lots of of movies during the lockdown.

 69. Kein Raca

  Kein RacaΠριν ημέρα

  Blerje. Votash mire tha marku silleni dhe talleni me njerzit e varfere ,i bleni diku 100000 leke diku 200000 leke e shkatruat votimin e lire ,shikojeni kosove e balkan jemi i vetmi vend qe nuk bejme zgjedhje te lira sepse i vjedhin

 70. Fatmir Bregu

  Fatmir BreguΠριν ημέρα

  Votim fallco.Manipulim paraprak.

 71. David Totokoci

  David TotokociΠριν ημέρα

  Ky populli jone nuk kupton dhe nuk do ta kuptoje kete tallje sume qe bejne Palopolitikanet Kriminela dhe Hajduta bashke me keta Paloanalista partiake. Te gjithe keto Shushunja ( Palopolitikane + Paloanalista + Palogazetare ) Ngrihuni o Popull dhe Rrezojini Qerohini nga Jeta juaj e Mjere , qe mos jete me Jeta juaj e Mjere ! ! !

 72. Bes Bau

  Bes BauΠριν 2 ημέρες

  OOO Mark Marku.. Populli votoj dhe Rama fitoj.. Sjeni ju per Pushtet.. Shikoni Njerzit qe keni ne Parti 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. Kshtu ju doni Pushtetin?? Jooooo than Shqiptaret

 73. Eyes Chico

  Eyes ChicoΠριν 17 ώρες

  Kush jan njerzit ne parti mor? Roshi kavajes? Safer gjici? mark frroku? Ai i vores? Tom doshi?

 74. Bes Bau

  Bes BauΠριν 2 ημέρες

  Ma Hajvan Njeri se ky Mark Marku skam pa me sy.. Mjaft vodhi Rama, tash Marku do ti fut hundet dhe te vjedh akoma me shum.. Njeri pa fije kulture dhe edukate.. Pushtetin harroje Mark Marku.. Sje ti per Pushtet.. Ti Marku ke edukaten sa nje thonj i Rames

 75. JULIAN julius

  JULIAN juliusΠριν 2 ημέρες

  Kur ed moter gru non e fmij qiri mendon se fiton e se populli e don. Te japi dorheqjen te ver qeveri teknike e te shkoj te fitoj. Po kush e do at robqir?? Ai vec me vota te vjedhme mund te fitoj

 76. viktor Nelo

  viktor NeloΠριν 2 ημέρες

  kjo eshte pasoje e 1991shit.e djathta shqiptare duhet te kishte bere revolucion.duhet te kishte ndodhur ajo qe ndodhi ne vendet tjera te europes lindore.nji sasi shum e madhe e ktyre flliqsirave komuniste u nuk ju ngul asnji gjemb ne kembe me gjithse i bene gjemen kombit per 5dekada.sot e djathta po e vuan faktin qe nuk beri revolucion

 77. Fabiola Live

  Fabiola LiveΠριν ημέρα

  Komunizmi ka ikur pera 30 viteve ke ngelur shume mbrapa ,apo jeni te gjithe ne gjumin letargjik me Lulin? Zoterinj problemi juaj eshte se po nuk mesuat shkrim e kendim dhe matematike se jeni dobet dhe aty do ngeleni perjetesisht ne opozite . 😢😢

 78. Danjela Gjoka

  Danjela GjokaΠριν 2 ημέρες

  C'fare arroganti thote tu kapin me shqelma c'fare kerkoni me shume

 79. Paulin Pjepri

  Paulin PjepriΠριν 2 ημέρες

  Mark marku arrogant dhe i pa edukate, turp te perfaqesohet PD me kto njerez, pastaj vjen humbja..

 80. Vangeli Kyriai

  Vangeli KyriaiΠριν 2 ημέρες

  Sa injorant ky marku .

 81. M illapoT

  M illapoTΠριν 2 ημέρες

  Mark marku shum posht nivelin e diskutimit. Pranojeni humbjen dhe shkoni ne parlament. Mos mbillni panik idjota. Wtf

 82. Genti Genti

  Genti GentiΠριν 2 ημέρες

  Me fal per shprehjen o mark marku po Pirth te shfryhesh I thone nje fjale.me kto mendime qe kini do e fundosni pd Ku nuk Ju ja pret mendja.shum I lodhur je, SA vetem me force oSE ne tavoline e doni fitoren.hapeni nendjen dhe analizoni me mire PSE humbni nga kto mendime te felliqura dole ne rruge.

 83. Al Di

  Al DiΠριν 2 ημέρες

  Mark Marku gangster bythe Ti do ca shqelma mbas bythe Popolli e dhe vendos

 84. Kevinenea Dedaj

  Kevinenea DedajΠριν 2 ημέρες

  Esht tipike e hubsave

 85. Sefer Knap

  Sefer KnapΠριν 2 ημέρες

  TAULLANT BALA ASHT POLITIK I SMUT NE KOK I REZIKSHM PER POPLIN SHQIPTAR NE SHQIPRI NE TJERT VENDE SE PRANOJN.

 86. Sefer Knap

  Sefer KnapΠριν ημέρα

  @Fabiola Live ME RESPEKT ZOTRESH MOS U ODH ME PERKTHIMIN UN KAM EMIGRU PARA 55 VJETVE DHE NAT TOK SKAM SHKEL DHE SMENDOJ PO KAM SHUM PROVOJ POLITIKE TE DHURME PREJ ZOTIT UN CHKA DIJ SKA NE SHQIPRI NJERI TE DIJE I NJOH EDHE TMIRAT EDHE TE KQIJAT E KAM.BESN E KAM RUJT GJUHN KARAKTERIN E SHUM DJAJA TJERA E KAM SDUDJUE HISTORIN SHQIPTARE KUSH I KA SHIT TOKAT SHQIPTARE NE GREQI NE KOSOV N MAKEDONIJ NE SERBIJ NE MAL TE ZI E CROACI PSE ASHT BA GENOCIT NE KET POPUL JU TE SHQIPRIS JENI MA TE ZGJUT NA TREGONI.........

 87. Fabiola Live

  Fabiola LiveΠριν ημέρα

  Po kerkoja perkthim ship - shqip po nuk ekziston akoma. 🤦‍♀️🤦‍♀️

 88. leone trapone

  leone traponeΠριν 2 ημέρες

  Pd qe kur lindi lindi me bythe kemi 30 vjet qe kjo pd vetem vetem vjethe vret shkateron na ka merzitur JETEN TON NUK I DUROJM DOT ME NA VRAU DJEMTE TAN LIGJI TE BeJ DETYREN

 89. Dimitris Stavre

  Dimitris StavreΠριν 2 ημέρες

  popullit.iduhet.qetesi.pun.uji.dhe.drita.mireqenie

 90. Dimitris Stavre

  Dimitris StavreΠριν 2 ημέρες

  omark.marku.populli.nuk.ibeson.me.saliut.ilirit.dhe.mones.ju.kini.lyer.duaret.me.gjak.keni.vrare.popull.te.pa.fajshem.keni.vjedhur.ket e.popull.30.vjet.ne.bashkpunim.me.te.majtet.e.lini.popullin.ne.hallin.evet

 91. Sefer Knap

  Sefer KnapΠριν 2 ημέρες

  Stanishiqi asht i politiks jugoslave srbe shum i rezikshm per politikn shqiptare po shqiptari ne shqipri se kupton e do politikm te til stanishichi sn manipolon ne KOSOV NE MAKEDONIJ NE TOKAT SHQIPTARE BUJANOVC NE CHAMBERIJ E TJERA TOKATONA NA I KAN MAR ME GENOCIT UN JAM KOHS TE POLITIKS TITOS SHUM MIR E NJOFFAR LOJE KAN LUJT ME POPLIN SHIPTAR POLITIKA E SHQIPRIS I KA SHIT TOKAT SHQIPTARE BURAT NER HIJE LOZIN KUVENDOJ PIKA QE SU BIJE SE NGA GRAT ROJN ME THIRNI NE PROGRAM TJU TRGOJ MA MIR HISTORIN E POPLIT SHQIPTAR MA SPECIAL.U PERSHENDES NGA PRAHA.

 92. I LOVE ENGLISH

  I LOVE ENGLISHΠριν 2 ημέρες

  Më falni, po di gjë njeri sa kushtuan këto zgjedhje? Kot për mubabet.

 93. Gani Blakaj

  Gani BlakajΠριν 2 ημέρες

  Marku done revolted KY shqiptare I serbisse qe done me shkatru shtetin shiptare duhet me largu nga Shipria

 94. Astrit Muca

  Astrit MucaΠριν 2 ημέρες

  👎🖕

 95. Sefer Knap

  Sefer KnapΠριν 2 ημέρες

  O Blendi fukaraja ne shqipri pret katr vjet ta shese votn te pije raki e te rije nder hije ska shanc ne historij RAMN TA RZOJN RAMA MER MANDANTIN E4 1000%.👍👍

 96. Zija avdi

  Zija avdiΠριν 2 ημέρες

  Ky marku shum negativ

 97. Sefer Knap

  Sefer KnapΠριν 2 ημέρες

  Zotri Blendi mos u mirni me kohn e kalume mirni me momentin e vots se politika ne shqipri asht BAKERDAR.E HAJDUTVE.

 98. Gani Blakaj

  Gani BlakajΠριν 2 ημέρες

  Marke marku shefe ender me sy qele

 99. Sefer Knap

  Sefer KnapΠριν 2 ημέρες

  Ooo problem me stanishichin e me kelibIshn hajduti ska tjetr emn komunizmi n shqipri asht ne qjak (rakovina) politike.

 100. Fabiola Live

  Fabiola LiveΠριν ημέρα

  A je tuj fol shqip oj shqipe ???? 😂😂😂😂 Asnje fjale s'mora vesh 🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 101. telekomanda 84

  telekomanda 84Πριν ημέρα

  QA BANE?

 102. Jetnor Bregu

  Jetnor BreguΠριν 2 ημέρες

  Po ju o máku prap mě dhun edoni pushtetin

 103. billis s

  billis sΠριν 2 ημέρες

  Kemi oferta te mira per ata qe kane shitur votat Le te japin nje cmim per motrat

 104. Fatmir Lame

  Fatmir LameΠριν ημέρα

  @Fabiola Live ÇKE MOJ FABIOLA , ÇKA TE KAM BORGJ , QISHA FAR E FIS E GJALL E VDEKUN TY DHE BYTHQIRAVE TE RAMES ,,

 105. Fabiola Live

  Fabiola LiveΠριν ημέρα

  Sa turp e sa gjynah qe ekziston ky rang njerezish ! Megjithate me mire se ketu behet diferenca e maskarallikut dhe injorancees nga pjesa tjeter. 💩💩

 106. telekomanda 84

  telekomanda 84Πριν ημέρα

  @Fatmir Lame o fatmir o qen i ngordhur, o sali o qen i ngordhur, o like o qen i ngordhur! ofendo sa te duash se ta pime kafene! te gjallet me te gjallet!...ti ngordhe, pisburr'!

 107. Fatmir Lame

  Fatmir LameΠριν ημέρα

  @G3 R1 ÇFAR KUJDESIT DUHET TE KEM ?? I KAN SHITUR DHE DO TE SHITEN VOTAT , KLASA POLITIKE SHQIPTARE E KA ÇUAR POPULLIN SHQIPTAR NE KETE GJENDJE , ÇFAR KOMLIKIMI KA KOMENTI IM , KREJT I THJESHT , E KUPTON EDHE NJE FEMIJ 12 VJEÇAR , TE PERSHENDES DUKE TE SHKERDHYER FAMILJARISHT QISHA FAR E FIS E GJALL E VDEKUN, A KUPTON SHQIPEN ??

 108. Fatmir Lame

  Fatmir LameΠριν 2 ημέρες

  I KAN SHITUR DHE DO TE SHITEN VOTAT , SEPSE KLASA PO.ITIKE SHQIPTARE E KAN ÇUAR POPULLIN SHQIPTAR NE KETE GJENDJE ,

 109. Gervinho NYC

  Gervinho NYCΠριν 2 ημέρες

  Mark marku te eshte thar koka mer pusht. Merr artan hoxhen dhe pas emisionit thithjani njeri tjetrit. Pushta te koheve moderne

 110. Aldi Deda

  Aldi DedaΠριν 2 ημέρες

  Fati fejziut jan kto zgjedhjet se ka ca jep dit per dit komenton bashen nga kendveshtrime te ndryshe

 111. Lok Luma

  Lok LumaΠριν 2 ημέρες

  plehera socialista

 112. AGRON SHABANI

  AGRON SHABANIΠριν 2 ημέρες

  SA SHPELLARE QENKA KY MARKU .PRANDAJE HUMBNI JU TE PD SE KENI INJERANTE HARBUTE SI MARKU NE PD

 113. Soni Xhelo

  Soni XheloΠριν 2 ημέρες

  Matematik shum e thjesht kush e njeh historin o mark o artsn o blendi pse sbeni nje emisjon per haklajt apo per 97 duke mar ne interviste familjen haklaj qe lan ose njerzit e 97 qe i vodhen ket beni dhe e dim kush jan pdja e marku e hoxha

 114. telekomanda 84

  telekomanda 84Πριν ημέρα

  @Sefer Knap ja do shohim, shume shpejt, coming soon!

 115. Sefer Knap

  Sefer KnapΠριν 2 ημέρες

  O budallij haklat hajdut kachak t historis shqiptare lini pralat e nasradinit se e chuditet botn.

 116. Arian Zenuni

  Arian ZenuniΠριν 2 ημέρες

  Blendi bravo qe i ke lene komentet e hapur,POPULL SHQIPTARE shikoni me sa turp sali berisha cfar kerkon te beje me pa pike turpi dhe me nje poshteresi te ndyre kerkon te fusi SHQIPTARINE ne nje kaos te madhe vetem qe ti shpetoje burgut:Lul basha thirri mendjes jep doreheqje dhe mos i shko nga mrapa saliut se do ta paguash shume shtrenjte nga POPULLI SHQIPTARE, po pengoni futjen e SHQIPERISE ne EUROPE, po talleni me SHQIPTARET,SHQIPTARET jane shume te lodhur nga ju qe me largimin nga parlamenti.

 117. Liri Kaliqi

  Liri KaliqiΠριν 2 ημέρες

  Ku marku eshte super injorant si eshte e mundur qe eshte profesor ky eshte servil qyrravitet pas lulushit per karrige njeri i peshtire

 118. Puro Shqipe Shqiptar

  Puro Shqipe ShqiptarΠριν 2 ημέρες

  Ky mark gari qenka nje cop injoranti pupupu

 119. Soni Xhelo

  Soni XheloΠριν 2 ημέρες

  O mark se jan 3 m Mark Meta Mona Me fal se eshte dhe Muti qe jeni ju te tre

 120. Soni Xhelo

  Soni XheloΠριν 2 ημέρες

  Po leta ku e din qe eshte thyer vullneti i popullit pse keta jan 1 shat qe dikan cdo gje dhe populli fle gjum ik o hoxha mere markun telefonoini lulin e pini nje birr nga liqeni reflektoni se lat nam keni cdo teori dye mos e shaj me popullin me 50 mije lek se kemi me shum se 50 mije lek ne si popull po rju japim nje 50 si popull e ik fli gjum ti e co njeri qe na tallni se teorin e 50 mijelekshit ju e shpiket dhe ju ka ngel ne mendje

 121. 84eraldo

  84eraldoΠριν 2 ημέρες

  Ky nen-krietari i tirones, qenka i ko'''je fare sa qe o nene o nene. Mbron te dukshmen aty ku dhe vet ai e di qe s'esht ashtu. Te lumt Hoxha e Marku. Dhe duhet me pa tjeter nje revokucion nga jugu ne veri dhe lindje perendim.

 122. Fabiola Live

  Fabiola LiveΠριν ημέρα

  @Soni Xhelo 😂😂😂😂👏👏👏👏 Injoranza me kg.

 123. Soni Xhelo

  Soni XheloΠριν 2 ημέρες

  MESONI FJALET QUHET revulacion po kur te mesoni fjalet dhe tabelen e shumzimit keni mundsi mundsi ama

 124. Dritan Golemi

  Dritan GolemiΠριν 2 ημέρες

  Dhelpra kur nuk e arriti rrushin tha nuk eshte I pjekur o mark petagogu

 125. Sebastian Emza

  Sebastian EmzaΠριν 2 ημέρες

  Pd ësht band kriminale e mashtruse, keta te pd nuk mund ti shikosh kur flasin jo me pas pushtetin.