Nje karantine te dyte? Rama: Efektet e masave qe kemi marre nuk priten te nesermen

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRlifes for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/
#KlanNews#KlanNewsLajme

Σχόλια

 1. Bianca Novalli

  Bianca NovalliΠριν 2 ημέρες

  Nga derri ,nga majmuni dhe nga shume pislliqet e bera

 2. Sanije Ejupi

  Sanije EjupiΠριν 2 ημέρες

  Or kryeminister po i mbledh keto vaksinat si ato pu....t e semaforve ..

 3. Bianca Novalli

  Bianca NovalliΠριν 2 ημέρες

  Cfare lengje Kane keto vaksina ?,