Rrugetimi i Generdes ne Love Story

#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRlifes for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 1. bruna diko

  bruna dikoΠριν ημέρα

  Mund te jet vajze shum e mire pa dyshim po vetem e bukur nuk eshte pa pik embelsie ne fytyr me tipare te egra dhe te trasha por bukuria per nje cope her eshte duhet te jete shpirti i saj i bardhe dhe karakteri i forte qe beri per vete kete djale dhe kjo duket qarte ketu dhe jo me Merin

 2. Diana Telegrafi

  Diana TelegrafiΠριν 2 ημέρες

  🇦🇱🙏❤️Generdaaaa 🌸Ylleee e bukurrr 🌸🌈🌸

 3. Forex Fx

  Forex FxΠριν 2 ημέρες

  Generda dhe pastaj te zgjedhesh nje tjeter! Per mendimin tim ky esht njo gabim e gjitha “Aktrim” sepse luan me ndjenjat e nje vajze e ke te sigurt nga un vllau Saimir se kjo vajze esht lenduar shum😞😞

 4. F De

  F DeΠριν 2 ημέρες

  Si kunadhe🤮 shum fallco ,e impostuar e nuk percjell asnje lloj emocioni pozitiv!!!

 5. Ukaj Shpresa

  Ukaj ShpresaΠριν 2 ημέρες

  Aspak nuk me pelqen kjo vajz

 6. Rajmonda Cela

  Rajmonda CelaΠριν 2 ημέρες

  Generda per Saimirin!