Eriku vihet ne siklet nga i ftuari, nis dhe qan ne emision

#NëKurthinePiterPan | Një përrallë moderne për ata që nuk duan të rriten nga Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka në #TvKlan.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRlifes for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 1. HetiThhg HetiSabahet

  HetiThhg HetiSabahetΠριν 4 ώρες

  O zot cfar femije /si shpirt /sikur edhe te rriturit te kishin shpirtin dhe sinqeritetin e ketyre femijeve eriku te paste babidhe Mami /I mrekullushem

 2. ĎÊŇΊÂ

  ĎÊŇΊÂΠριν ημέρα

  sa i mile😍😍😍😍

 3. Liza Doci

  Liza DociΠριν ημέρα

  Fajtore është Alketa për lotët e Erikut , harroi që fliste me një fëmijë .

 4. Lychnitis

  LychnitisΠριν ημέρα

  Ahhhaa 😅

 5. Luljeta Nuhaj

  Luljeta NuhajΠριν 2 ημέρες

  Oh shpirt sa I mir qe je erku I Vogel po ty Je me I mir nga te gjith atje

 6. Km Mm

  Km MmΠριν 2 ημέρες

  Erik zemra e vogel sa i miriiiiiii je u rritsh u befsh burr i madh ❤️💋🙏

 7. Realiteti Sot

  Realiteti SotΠριν 2 ημέρες

  sa i paster qe eshte shpirti vogel, pse e vendoni ne siklet djalin o pisa haha

 8. AS 12

  AS 12Πριν 2 ημέρες

  Kur alketa kapi erikun i dolen cicat alketes Like nese kam te drejt

 9. Tane Valisi

  Tane ValisiΠριν 2 ημέρες

  Zoti te dhente shendet e jet mendja eshte gjeja madhe 🙏🙏🙏