Basha takim me kreret e degeve te PD, diskutohet mosnjohja e zgjedhjeve

SUBSCRIBE to "RTV KLAN" on GRlifes for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/kategoria/klan-news/
Follow Klan News on Facebook: klannews
Follow @klannews on Instagram: tvklannews
#KlanNews #KlanNewsLajme #TvKlan

Σχόλια

 1. Oo Oo

  Oo OoΠριν 2 ημέρες

  Pd eshte parti e re dhe ka mare shume deputete sepse nuk ishte as ne opozite prej shum vitesh

 2. no name jo emër

  no name jo emërΠριν 2 ημέρες

  Zgjedhjet duhej te perseriten patjeter sepse me 25 prill jan blere te gjitha votat me lek nga PS....

 3. aladin

  aladinΠριν 2 ημέρες

  eshte e treta here qe PS-ja fiton zgjedhjet dhe te treja heret keta te opozites PELLASIN per manipulimin e zgjedhjeve. I varferi lulush do filloj "luften" ......, le te bej qef sa te jete saliu gjalle, pastaj , kur te ngordhi saliu Hollanda ja ku eshte.

 4. dosti jem

  dosti jemΠριν 2 ημέρες

  @Ze Ver vjen cudi si bertasin mo vlla sikur do behen vet kryeminister shum popull idiot

 5. Ze Ver

  Ze VerΠριν 2 ημέρες

  @dosti jem JO ESHTE INTERESAXHI,PARTIAK PER VENDE PUNE,BIZNESE,TOKA ,,etj, SE NDRYSHE NUK I "PREU BARKU" PER MILIARDERIN /PLACKITES RAMA

 6. Ze Ver

  Ze VerΠριν 2 ημέρες

  Po franca e pikturave te vjedhura nga miliarderi plackites i SURRELIT, me 1993 ku beri dhe BURG ?

 7. dosti jem

  dosti jemΠριν 2 ημέρες

  po normal perderisa ka njerez si ty qe shiten per 50 mij lek dhe duan komunizem normal qe do fitoj rama se drejt per drejt ta lejn popullin te lir mos ti blejn dhe mos ti bejn presion politikanet do punojn me fort per vendin por ata bejn presion tek njerezit dhe nuk duan tja, din se punon ti apo ske buk me honger sepse atyre ja leverdis me nejt pa buk sepse ja blen voten kollaj po per momentin aty jan njerez si puna jote qe i mbeshtesin kta dhe ja ku jemi tani 2021 premtohen uj dhe rrug

 8. EQUILIBRIUM衣

  EQUILIBRIUM衣Πριν 2 ημέρες

  Akoma ben mbledhje ne PD ky me teorit e Sales, keta te PD-s bashes duan ti bejn gropen siç vrau Çezarin senati ne Rom

 9. Ze Ver

  Ze VerΠριν 2 ημέρες

  Miliarderi /plackites RAMA FILLON sekuestrime e TOKAVE DHE BIZNESEVE NE BREGDET

 10. Ze Ver

  Ze VerΠριν 2 ημέρες

  Zgjedhjet ne SHQIPERI ,GJITHMONE DO TI FITOJE ,AI QE KA VJEDHUR ME SHUME, 1+ 1=2 , NE KETE RAST ESHTE RAMA/MILIARDERI QE KA 20 -VJET PA/NDERPRERJE NE PUSHTET( ME PARA PER DURESH ),,DIKTATORI I ARDHSHEM I SYRRELIT,,KUJDES PRONAT DHE PASUNITE "KETE RRADHE" S'KA SHAKA ME PLACKITESIN RAMA ,MJER ATA QE KANE BIZNESE DHE TOKA NE BREGDET,

 11. Gledi . Buci

  Gledi . BuciΠριν 2 ημέρες

  Ket problem duhet tazgjidhi zoti celibashi qe te perseriten zgjedhjet pa edi ramen kryeminister

 12. Ze Ver

  Ze VerΠριν 2 ημέρες

  Celibashi pjese e vjedhjes

 13. Shaban Qosja

  Shaban QosjaΠριν 2 ημέρες

  NORMALE QE PER LULIN QE JAN MANIPULUAR SE 7×7= 42...SE SIÇ THOT DHE KJO ..NE UNISON...PIKA GAZEKARE...E BET SHQIPEN SIC BEJN POLITIKAN SI LULI E TE TJERE..