Rama: Po refuzojme vaksinat ruse dhe kineze

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRlifes for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/
#KlanNews#KlanNewsLajme

Σχόλια

 1. Taulant Bora

  Taulant BoraΠριν 2 ημέρες

  nuke kemi nevoi te marim vaksina nga rusia dhe nga kina kur rusija eshte armiku me i madh i komit shqiptar gjylperen ruse taja u beje rusve jo shqiptarve as nga kina

 2. ZARIF BAJRAMI

  ZARIF BAJRAMIΠριν 2 ημέρες

  KRYEMINISTER JU DUHET PERQITH SHQIPTARET TEBEN MARVESHTJE ME GJERMANET DHE AMERIKANET ME KOLEGET TEJUAJ

 3. ZARIF BAJRAMI

  ZARIF BAJRAMIΠριν 2 ημέρες

  SHQIPTARET E MAQEDONIS DHE TEKOSOVES JO RUSO DHE KINEZE

 4. ZARIF BAJRAMI

  ZARIF BAJRAMIΠριν 2 ημέρες

  VAKCINA GJERMANE DHE AMERIKANE PER POPULLIN SHQIPTARE

 5. ZARIF BAJRAMI

  ZARIF BAJRAMIΠριν 3 ημέρες

  VAKCINA RUSE DHE KINEZO JO PER SHQIPTARET