Rrugetimi i Merit ne Love Story

#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on GRlifes for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Σχόλια

 1. Diana Petro

  Diana PetroΠριν 17 λεπτά

  Te dy dukes shume fallco

 2. perla Gold

  perla GoldΠριν 12 ώρες

  Nuk shkojne fare me njeri tjetrin. Puna komisarit ishte loja hahahsha. Genarda ishte perfekt femer e zgjuar.

 3. Aurora Vangjeli

  Aurora VangjeliΠριν 22 ώρες

  Ciftt I mbrekullushem dukeni

 4. foto rustemi

  foto rustemiΠριν ημέρα

  urime

 5. Ledjana Prenga

  Ledjana PrengaΠριν 2 ημέρες

  ❤🙂

 6. Arta Prendi

  Arta PrendiΠριν 2 ημέρες

  ❤❤💟💟💛🧡💫💫💗💓💕💞💝💖🌹⚘

 7. Ylli Tajari

  Ylli TajariΠριν 2 ημέρες

  qofshi te lumturrrrr

 8. eriona toci

  eriona tociΠριν 2 ημέρες

  Nese e esht e vertet qe zgjedh Merin pa skenar ,me duket si neper filma zgjodhi te bukuren,te thjeshten ,e cilter 👏👏

 9. Xhevaire Menkshi

  Xhevaire MenkshiΠριν 16 ώρες

  Vajzen per shtepi 🙏🙏🙏👏🥰❤️❤️❤️⭐️⭐️👼👼🌎🇦🇱🇺🇸

 10. Denisa 1992

  Denisa 1992Πριν 2 ημέρες

  Qofshi perjete me merin🙏e hiqni kemben zevar per beqare😍ishalla m vjen e mua neser ilber🙏🙏🙏

 11. Dorela Binjakaj

  Dorela BinjakajΠριν 2 ημέρες

  Meri nk me dukesh te japesh ate ndjenjen e vertet me vin keq per generden😭

 12. anisa xhaferi

  anisa xhaferiΠριν 2 ημέρες

  shume bukur

 13. LB B

  LB BΠριν 2 ημέρες

  Une mendoja se Sajmiri ja fuste ca gotash vere qe te perballonte emocionin me Merin; por mendoj paskesh qene natyrale edhe e pastimuluar nga vera :D:D:D.

 14. Stavrula Pecus

  Stavrula PecusΠριν 2 ημέρες

  Nuk besoj ne kete mardhenie me merin ....kot fare pa pik ndjeshmerie realisht ......do mare gabelen ky . Ta bej zonj shpieee jooooo kurre eee

 15. Florida Xhebexhiu

  Florida XhebexhiuΠριν 2 ημέρες

  urime qofshi gjithmon te lumtur

 16. Dzemadije Asani

  Dzemadije AsaniΠριν 2 ημέρες

  Urime urime zgjodhe me te bukeren ❤❤

 17. Shkenca Cemani

  Shkenca CemaniΠριν ημέρα

  @Ankelejda Gjini Pershendetje zgjodhi Merin simpatike qe ben modelle se edhe une nuk e kam ndijek po e pash ne GRlifes pjesen kur beri zgjedhjen 🙋‍♀️

 18. Ankelejda Gjini

  Ankelejda GjiniΠριν 2 ημέρες

  Cilen zgjodhi se nuk e shikoj dot? Flm

 19. elona_ gj

  elona_ gjΠριν 2 ημέρες

  Urime Meri uroj qe te jeni gjithmon bashke ❤️❤️

 20. Anissa Rodolf

  Anissa RodolfΠριν 2 ημέρες

  Ai do vendos per Generden ishin dhe jane te dashur prej shume kohesh, sa mir aktruan qe te dy dhe ajo shtirej kinse e pa nepermjet Tv! Bravo ju qoft!!!

 21. Megisa Xhaka

  Megisa XhakaΠριν ημέρα

  @Anissa Rodolf e po mir Bravo ju qofte ca te them un ç'më duhet ca bën ai nejse nuk ka rëndësi

 22. Shkenca Cemani

  Shkenca CemaniΠριν ημέρα

  @Fiat Punto 😃😃👍👏👏

 23. Anissa Rodolf

  Anissa RodolfΠριν ημέρα

  @Fiat Punto e di se jetoj ne gjermani dhe ktu thon qe jan njohur ata dy!

 24. Megisa Xhaka

  Megisa XhakaΠριν ημέρα

  @Fiat Punto thash vetëm atë që pash se nuk e kam ndjekur shum po pash qe kishte zgjedh merin dhe thash

 25. Megisa Xhaka

  Megisa XhakaΠριν ημέρα

  @Fiat Punto o shoku thash qe nuk zgjodhi genarden po merin ca kandili thu nuk paska qen lidhur dhe me lopën ç'më duhet mua

 26. Myzejen Radoniqi

  Myzejen RadoniqiΠριν 2 ημέρες

  Po mori Ginerden ai ishte lidhur prepara?????

 27. Megisa Xhaka

  Megisa XhakaΠριν 2 ημέρες

  Jo e ke gabim zgjodhi merin ajo esht fituesja

 28. Love Rose

  Love RoseΠριν 2 ημέρες

  Tre dashurite me te komentuara te Love Story 👉 grlifes.info/number/kp61sqrTgd260M8/b-nteo 🌹

 29. Myzejen Radoniqi

  Myzejen RadoniqiΠριν 2 ημέρες

  Meriiiii me Saikirin

 30. Ani Ani

  Ani AniΠριν 2 ημέρες

  Ajo vlla ta ka then me bluzen e vuri mbiemrin tend ne veten e saj brravo sajmir qe je djal i zgjuar dhe paté fat ju uroj me i cun se kam pa si ka perfundu akoma

 31. Lida Aliaj

  Lida AliajΠριν 2 ημέρες

  Meri eshte per ty Saimir

 32. Shkurte Gjoka

  Shkurte GjokaΠριν 2 ημέρες

  Meri je yll Ju uroj fat te mbare

 33. Xrhstos Mpetas

  Xrhstos MpetasΠριν 2 ημέρες

  Dëshiroj merin se ajo bëri sakrificën më shumë se generda

 34. Trim baba

  Trim babaΠριν 2 ημέρες

  Me vjen keq Meri qe je shetit kot.se Sajmir me Generden dote dal.

 35. Megisa Xhaka

  Megisa XhakaΠριν 2 ημέρες

  E ke gabim merin zgjodhi

 36. Shahe Sefa

  Shahe SefaΠριν 2 ημέρες

  Meri yll

 37. Ukaj Shpresa

  Ukaj ShpresaΠριν 2 ημέρες

  MERI YLL BOTE JE

 38. Ukaj Shpresa

  Ukaj ShpresaΠριν 2 ημέρες

  Shpersoj qe te jeni se bashku pergjithmon jeni me te miret