RTV KLAN
RTV KLAN
RTV KLAN

» Subscribe to RTV KLAN

Mirë se vini në kanalin zyrtar të Tv Klan në GRlifes.
Welcome to the official TV Klan GRlifes channel.

Televizioni Kombëtar Klan, rekord në prodhimtari dhe shikueshmëri. Programacion i pasur për të gjithë grup-moshat. Programet tona, thjesht… të suksesshme dhe të shikuara: emisione politike, sociale, kulturore, spektakle, game-show, filma, telenovela, seriale, sit-com, soap-opera, dokumentarë, 6 edicione informative në programin ditor dhe shumë evenimente që behen të tilla, vetëm nën logon e KLAN.

Televizioni privat më i madh në Shqipëri!
Për më shumë informacione na ndiqni në rrjetet tona sociale,
për çdo problem na shkruani në Messenger, WhatsApp, Viber +355674050607

Σχόλια
 1. JJ69

  JJ69Πριν 21 ώρα

  O paloka ik se je nji analfabet dhe mos na thuaj brockulla nuk keni iden e te folurit ik se jeni cudi e madhe .

 2. EUGEN CELIKU

  EUGEN CELIKUΠριν 21 ώρα

  May 20, 2018

 3. Andrea Çobo

  Andrea ÇoboΠριν 21 ώρα

  Ka me te keqe se ju paloka pd cfar si ka bere ketij populli vjedhje vrasje shkaterrim dhe nuk duhet te kerkoni pushtet nje parti fashiste si pd

 4. Tahir Meshau

  Tahir MeshauΠριν 21 ώρα

  Nese mundohesh te hapesh nje kurs privat per gjuhe te huaja ne katin e 6 te nje pallati me 3 nxenes...ke policine bashkiake,rrugore,fnsh, bkh etj qe te bejne prit te te arestojne dhe gjobisin,konfiskojne shkumsat, essential_at ..per nje "univesritet" ne Tirane me pagesa maramendese nuk kane informacion 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

 5. Cristiana Bitri

  Cristiana BitriΠριν 21 ώρα

  O zot sa kam qeesh me lot

 6. Mim Tirona

  Mim TironaΠριν 21 ώρα

  A e marrin valle mundimin ruset tia dine per kulturen e dinjitetin e shqiptareve? Me sa di une tere jeten jane munduar te na zhdukin nga faqja e dheut nepermjet veglave te tyrte serbo-bullgare. Armiku e ka emrin vetem armik. Ne nje kohe kur ekzistenca e kombit shqiptar eshte ne pikepyetje nga nderhyrjet e tyre ne jeten tone juçpalacot pa moral te gjoja artit na hidhni ne tryeze zaret e rusit. Turp!

 7. Tini Bubi

  Tini BubiΠριν 21 ώρα

  Mos e Ka mdermend te bej bordello ne shqipri 😂😂😂

 8. Shkurte Shkurte

  Shkurte ShkurteΠριν 21 ώρα

  Kukell valla je sara

 9. Vjollca Loshaj

  Vjollca LoshajΠριν 21 ώρα

  O zot sa gjynah qka paska hjek e me vdek Pej virusi o zot nimoju se paskan qka mi kujti

 10. JACK LONDON

  JACK LONDONΠριν 21 ώρα

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤧🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 11. Ermal Peça

  Ermal PeçaΠριν 22 ώρες

  Boll ore. Boll Turp per keto politikan jam mashtrues dhe hajdut kondrabandista 30 vite iken

 12. Bahir Nuhaj

  Bahir NuhajΠριν 22 ώρες

  Juka ber mehije rama mepunet qepo ecendhe ndertimin eshtetidemokratik qe po nderton prandaj kerkoni largimin jo 14 parti por plus 20 te behe por 97 nuk harrohet notranua gerdeci esaesa tetira delni garoni te vetm si parti pasandaj fol 80 epopullit nukeduan ramen aoppartin tua porjo siparti pordisa idivta brenda pedes

 13. Maksut Gjokmeli

  Maksut GjokmeliΠριν 22 ώρες

  Më Mirë Me 2 Lista Opozita Fiton Më Shumë Në Zgjidhje

 14. klajdi ahmetaj

  klajdi ahmetajΠριν 22 ώρες

  Paska pla tja japi greqise deti moni ajde moni hakde paska ike per lesh

 15. Kledi Llani

  Kledi LlaniΠριν 22 ώρες

  Kleqeo

 16. Albina Kondo

  Albina KondoΠριν 22 ώρες

  Je bere si engjell me djallin Brenda vetes !Cfare kerkon ti apo te jane mbaruer florinjte qe vodhet !Ik more se ti e urren popullin e thjeshte e vertetuar dhe ti e di mire qe kur ishe kryeminisyer po ktheheshe nga takimi dhe kalove me makine mes Pazarit te librazhdit dhe me urrejtje I the shoferit ,"largoji keta gjelbesira"Se te zun rrugen per te pershendetur !

 17. Bobi Bobi

  Bobi BobiΠριν 22 ώρες

  Ky shullaku esht fis shkerdhym

 18. EAGLE LAND

  EAGLE LANDΠριν 22 ώρες

  Kur flet dhe ky per taktika ky te vetmet taktika qe di eshte si te aratiset nga pavioni 17-tes

 19. MALTIN NELAJ

  MALTIN NELAJΠριν 22 ώρες

  Respekt per te gjith ata qe e ndihmuan

 20. Edmond nikaj

  Edmond nikajΠριν 22 ώρες

  palotha 😂😂😂

 21. ari Toni

  ari ToniΠριν 22 ώρες

  kot humor 🤪

 22. Zana Sula

  Zana SulaΠριν 22 ώρες

  O Lorenc plehra Iku koha e b,,,,,t te ramsit😂😂😂😂👏👏👏👏✌️✌️✌️✌️💙💙💙💙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 23. jam hilbert

  jam hilbertΠριν 22 ώρες

  Oooooo thuthuq palok

 24. Zana Sula

  Zana SulaΠριν 22 ώρες

  Po' ik o vanjel plehrash

 25. west coust

  west coustΠριν 22 ώρες

  Kot fare

 26. Baki jeni te medhenj Nelaj

  Baki jeni te medhenj NelajΠριν 22 ώρες

  O Paloka te qifte Rama ropet te gjithe ku i ke

 27. Elisa Pasha

  Elisa PashaΠριν 22 ώρες

  ☺😊

 28. Donika Gjergji

  Donika GjergjiΠριν 22 ώρες

  NJÈ NJERI Ì MREKULLUESHÈM , PUNÈTOR E I PASTÈR NÈ SHPIRT. SUKSESE GJITHMONÈ NÈ PUNÈ E JETÈ

 29. Zhaklina11

  Zhaklina11Πριν 22 ώρες

  O paloqe.mbarove dhe ti

 30. N Veseli

  N VeseliΠριν 22 ώρες

  Po.Kishat jan tonat or,tu qorrofshin dy.syte Po.kur qe shume e shume shekuj ne nuk kemi.Shtet ( Shtet kukull po) ndodh kjo qka po ndodhe Po qe mos te dalin te vertetat rreth nesh. Shqiptarve sot u eshte humb rruga para dyrve e lere te flasim per shekujt e kaluar Kjo politik antishqiptare ndjeket edhe sot nga shume drejtime si nga mbrenda ashtu edhe jashte Nga mbrenga nga Shqiptaret e paguar e nga jasht po keta qe nuk deshirojn qe te del e.verteta shembull Kishat ne.kete rast

 31. Titanic Titan

  Titanic TitanΠριν 22 ώρες

  Ta paska mbledhur shefi ty te paska perdhunuar keq...hahahaha

 32. eri.pokeri Alb

  eri.pokeri AlbΠριν 22 ώρες

  humor Burgu bet50

 33. Diana Telegrafi

  Diana TelegrafiΠριν 22 ώρες

  🇦🇱🙏❤️Generdaa me e miraaaa dhe e bukuraa ❤️Ju kemii ne ❤️Zemerrr ⭐️

 34. Jonida Balla

  Jonida BallaΠριν 22 ώρες

  καλά ❤️❤️κ ευ ξδ ❤️❤️❤️καλέ ❤️❤️κ ευ ξδ μεη ❤️❤️μ ε κ ❤️❤️❤️μεξρ με ❤️❤️🙏🙏🙏👌👌❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍

 35. Vasili Metaj

  Vasili MetajΠριν 22 ώρες

  Ketu Saimiri me linja te bukura Deri ne fund u shendishe

 36. Deti D

  Deti DΠριν 22 ώρες

  E CMOJ KETE NJERI PER NDERSHMERINE✌️

 37. Ilda Hoxha

  Ilda HoxhaΠριν 22 ώρες

  Aman se na i shpife

 38. Dino Brao

  Dino BraoΠριν 22 ώρες

  O zot as kujte si besoj pervec teje

 39. Manush Aneti

  Manush AnetiΠριν 22 ώρες

  Sa i lire do qe te jesh !? Me i lire nga sa je s'behet me . ESPINOZE .

 40. Kujtim Januzi

  Kujtim JanuziΠριν 22 ώρες

  Perfektes nuk ka nevoje asgje te i shtohet

 41. Eljona Stroni

  Eljona StroniΠριν 22 ώρες

  Respekt per punen dhe perkushtimin qe keni ndaj nesh.

 42. Elvira Colell

  Elvira ColellΠριν 22 ώρες

  Bella canzone,bellisima...

 43. Amc Amc

  Amc AmcΠριν 22 ώρες

  Mbyllja e emisionit ishte skandal Apo i mbeti hatri Alketes se nuk zgjodhi Gen... (si Aril... me Elv... ne fest....)

 44. William Clark

  William ClarkΠριν 22 ώρες

  0:42 von.in.net

 45. jhfhyd ertge

  jhfhyd ertgeΠριν 22 ώρες

  0:30 von.in.net

 46. Bushi Ndue

  Bushi NdueΠριν 23 ώρες

  Zoti Shehi. Jam mirditor dhe moshatar i juaj. Ne kohen kur ke punue ne Mirdite une kam punue me elektrikun ne uzinen e bakrit Rubik. Fjalet tuaja jane shume te sakta. Nje realitet i mjerimit komunist. Nje turp i madh. Ne Rubik prodhonim me mijra ton baker per eksport. Por ne fund te pesembedhjetediteshit nuk kishte ngelur lek ne xhep. Tregimi juaj eshte shume origjinal. Flm per gjithshka keni ba per miditoret.

 47. Вадим Момот

  Вадим МомотΠριν 23 ώρες

  0:21 vom.ind.in

 48. Flutura Proko

  Flutura ProkoΠριν 23 ώρες

  Meri

 49. Ratipe Sinani

  Ratipe SinaniΠριν 23 ώρες

  Sajmirü.ke.me.lip.generdan.po.ma.sun.keme.qet.pürincesn.bukr

 50. Emilje lano

  Emilje lanoΠριν 23 ώρες

  Po dhe vetem po

 51. Tirana 2001

  Tirana 2001Πριν 23 ώρες

  Arsimimi ,eshte kyci i zgjidhje se tyre makabriteteve.

 52. Оксана Мулайкова

  Оксана МулайковаΠριν 23 ώρες

  0:28 vom.gen.in

 53. Nick England

  Nick EnglandΠριν 23 ώρες

  Respekt Curri Perfkt e shume e drejt Analiza juaj.

 54. Mimoza Voja

  Mimoza VojaΠριν 23 ώρες

  sa kot ky huti ku ku po prrzotin se nuk gjindet mashkull kerrkun zdal me ket 🤮

 55. No Name No Name

  No Name No NameΠριν 23 ώρες

  Apet shqiptaret detyrohen qe te luftojn per drejtat eshqiptarve ne maqedonin e veriut.uqk asht e gatshme ne qdo rast per me mbrojt lirijen evet.ndaj maqedonve talenti

 56. jos professionista

  jos professionistaΠριν 23 ώρες

  O like, me je bere si ata qente e ngordhur. Po te rrjedhin jarget nga zameti.

 57. COBRA 99

  COBRA 99Πριν 23 ώρες

  #ramaik

 58. Bardhi Salaj

  Bardhi SalajΠριν 23 ώρες

  Meta je tralltar kriminel ns vjell floririn e ter popullit shqiptar ti duet burgosur 10 shekuj me Saliun e Ramen bashk

 59. Lumnije Shabani

  Lumnije ShabaniΠριν 23 ώρες

  Mor u merzit ginerda se sajmirin e ke ne germani sa Pasa me shku lidhja Tyre moj ylli

 60. Nazmi Beno

  Nazmi BenoΠριν 23 ώρες

  Ky Erioni eshte nje lengetyre artisti dhe sahanlepires I Rames. Djale plehre funderrine

 61. auron zejna

  auron zejnaΠριν 23 ώρες

  genarda doket i dridhet zeri qe eshte merzitur 😌

 62. Agron Racaku

  Agron RacakuΠριν 23 ώρες

  Pse u ktheve ne SHQIPERI ti moj goce,, ti ke falimentuar dhe u ktheve se tu AP barku per shqiperin.

 63. Eri Eri

  Eri EriΠριν 23 ώρες

  ynnv8u

 64. Petrit paja

  Petrit pajaΠριν 23 ώρες

  Patentat po blihen me para, dyfishin kush nuk e merr vete. Siguria , sinjalistika , rruget e ngushta, edukimi qytetar teper i varfer. Shtet qe nuk mban pergjsgjesi ne raste aksidentesh par mungese infrastrukture.

 65. Gjyla Kellici

  Gjyla KelliciΠριν 23 ώρες

  Po ik. Morre morr ku je ti te dishe dashuri ike ske vlera je kot

 66. Astrit Zyberaj

  Astrit ZyberajΠριν 23 ώρες

  More keshtu me muhabet keta te kenaqin,,e mbani mend si tha Mona (pronarja e LSI),,keta te gjith mbajne ere..

 67. nadine lemaire

  nadine lemaireΠριν 23 ώρες

  si i puthin muret o zot o zot

 68. Venom_yt

  Venom_ytΠριν 23 ώρες

 69. francesk gega

  francesk gegaΠριν 23 ώρες

  Kan kalu 20 vjet dhe hala sjan hap negociatat Sipas ksaj matematike te thjesht edhe nese neser hapen negociatat duhen 40 vjet me hy ne BE E qat'her BE ska me egzistu Bravo per politiken tone 👍🏻 Po hecim me hapa galopant

 70. Ratipe Sinani

  Ratipe SinaniΠριν 23 ώρες

  Sajmirü.saher.nuk.ka.dasht.pürincesa.generda.tije.se.ajo.bash.princesh.bukrü.

 71. Ana Ana

  Ana AnaΠριν 23 ώρες

  😭😭😭😭😭

 72. Thodhori Neço

  Thodhori NeçoΠριν 23 ώρες

  Pse ike nga Love story

 73. dgdfgdgd dfgdfgdfg

  dgdfgdgd dfgdfgdfgΠριν 23 ώρες

  Si don kishoti me mullinjt e eres me kte pandemin

 74. Bernard Prenga

  Bernard PrengaΠριν 23 ώρες

  Ska shtet ne shqiprij ska qan budall lek dugagjini duhet me perdor librin e kanunit

 75. skampa8833

  skampa8833Πριν 23 ώρες

  Nje tufe budallejsh.i fusim nje jam krenar qe jam shqiptare ne dhe jemi ne rregull,asnje vend ne bote sna do te gjithe na kthejn kirrizin sa marin vesh qe jemi shqipetare.turp.

 76. Tirane Tr

  Tirane TrΠριν 23 ώρες

  Jjkkjioj

 77. Bernard Prenga

  Bernard PrengaΠριν 23 ώρες

  Vre me litar ne mes te tiranes

 78. elidon cela

  elidon celaΠριν 23 ώρες

  ElidonceIa1🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪

 79. André Cela

  André CelaΠριν 23 ώρες

  Kryeplaku i je fshatit kumunis si je kryetar i keshillit ajde preside paska nevoj per me cuar te vizitohet e paska kap corona virusit

 80. elidon cela

  elidon celaΠριν 23 ώρες

  ElidonceIa1💞💞💞💖💖💖💖💋💋💋🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪